HWDP CHWDP News Muzyka Archiwum O nas Prasa menu

www.HWDP.info/Strona o charakterze żartobliwym!

O nas czyli o Administracji HWDP.INFO


W brew pozorom nie występujemy przeciwko Policji i władzy. W roku 2004 Policja zmagała się z nagminnym hasłem a raczej akronimem słów wypisywanym i krzyczanym na ulicach „HWDP” „CHWDP” (poprawna pisownia).

Postanowiliśmy pozbierać najciekawsze rozszerzenia tego skrótu literowego i zamieściliśmy na stronie którą właśnie przeglądasz.

Na podstronach naszej witryny możesz również zapoznać się z oficjalnymi klipami promującymi nowe płyty z dobrą muzyką (wszystkie klipy są hostowane na serwerach YouTube, MegaVideo oraz VideoBB).

W dziale „Prasa” oraz „Newsy” (także „Archiwum”) można odnaleźć artykuły wskazujące na popełnianie przestępstw również przez funkcjonariuszy mających reprezentować prawo. Nie należy zapominać o takich zdarzeniach ponieważ tam gdzie zbyt dużo władzy w rękach człowieka często pojawiają się nadużycia i skłonności do wykorzystywania swoich możliwości (to takie ludzkie).

W żadnym wypadku nie proponujemy likwidacji organów porządkowych ale popieramy wszelkie działania zaostrzające przepisy o użyciu broni i interwencjach funkcjonariuszy. Często dochodzi do nadużycia władzy przez funkcjonariuszy dlatego pełny nadzór nad ich działaniami jest wskazany.


Content bottom background