HWDP CHWDP News Muzyka Archiwum O nas Prasa menu

www.HWDP.info/Strona o charakterze żartobliwym!

Policjanci są niewychowani.


Dzień jak co dzień.

Wracając ze sklepu z zakupami zobaczyłem źle zaparkowany radiowóz policji Wrocławskiej, prawdopodobnie drogówka. Policjanci oglądali w głębi podwórka samochód który nosił ślady otarcia przez inne auto. Jednak policjanci swoje auto zaparkowali tak że zagrodzili całkowicie wjazd na rzeczone podwórze utrudniając ruch.


Grubiański policjant.

Gdy wykonywałem zdjęcia które zamieszczam poniżej, jeden z policjantów zaczął do mnie pyskować. Nie podobało mu się że robię zdjęcia źle zaparkowanego radiowozu. Grubiańskim tonem stwierdził bym sobie poszedł bo on już na mnie nie może patrzyć. Na te słowa odpowiedziałem mu że nie musiał bym robić zdjęć gdyby on umiał parkować. Dodałem jeszcze że jak mu się zdjęcia nie podobają to mogę wykonać film z jego wypowiedzią. W tej chwili policjant przestał się odzywać wsiadł do radiowozu i odjechał kawałek dalej w celu prawidłowego zaparkowania auta.


Wynik sprawy.

Na zdjęciach wyraźnie widać jak radiowóz łamie przepisy o ruchu drogowym i jest zaparkowany w miejscu niedozwolonym. Dodatkowo inne ujęcie pokazuje samochód oczekujący aż policjanci odjadą swoim autem.


Zdjęcia.

Jak widać na załączonych zdjęciach, radiowóz nie miał zapalonych świateł interwencyjnych więc sposób w jaki był zaparkowany jest całkowicie bezprawny. A reakcja policjanta na zrobienie zdjęć świadczyła jedynie o tym że ów policjant dobrze wiedział że dopuścił się wykroczenia drogowego.


Ważne.

Artykułu by nie było gdyby policjant nie otworzył swej niewyparzonej buzi i nie zaczął pyskować do obywatela który chciał jedynie wykonać sobie zdjęcie na pamiątkę. Jednak grubiaństwo i brak wychowania policji dziś można zaobserwować praktycznie każdego dnia. Jedyne co nas chroni przed nadużyciem władzy to telefony komórkowe z możliwością robienia zdjęć, filmów i nagrywania dźwięku.2013-05-15 12:48:03 - admin

Content bottom background