HWDP CHWDP News Muzyka Archiwum O nas Prasa menu

www.HWDP.info/Strona o charakterze żartobliwym!

Agent CBŚ zamieszany w morderstwa


Seria napadów wydarzyła się między końcem 2005 roku a wczesną wiosną 2007 roku. Właściciele kantorów byli przerażeni sposobem działania sprawców - napastnicy nie żądali oddania pieniędzy, tylko od razu z zimną krwią z broni automatycznej strzelali do swoich ofiar.

Odnalezienie sprawców zajęło wiele miesięcy - w tym czasie dochodziło do kolejnych napadów. Przełom nastąpił, kiedy małopolscy policjanci połączyli ze sobą wcześniejsze wydarzenia w Tarnowie, Piotrkowie Trybunalskim i Kraśniku z napadam w Myślenicach.

W końcu policja wytypowała trzech mieszkańców woj. świętokrzyskiego: Tadeusza G., Jacka P. oraz Wojciecha W. Po zatrzymaniu wyszło na jaw, że jeden z zatrzymanych był zaufaną osobą policji. Od kilku lat współpracował z Centralnym Biurem Śledczym jako tajny współpracownik. Prowadzący go oficer ma ważną funkcję w "polskim FBI", gdyż kieruje jednym z wydziałów.

Nieoficjalnie wiadomo jednak, że kierownictwo policji i resortu spraw wewnętrznych jest bardzo zainteresowane tą sprawą. Podobną wpadkę Centralne Biuro Śledcze przynajmniej raz już zaliczyło. Trzy lata temu tajny współpracownik policji dzięki wstawiennictwu CBŚ dostał pozwolenie na broń. Następnie zastrzelił z niej swoją byłą dziewczynę i jej partnera.

("Dziennik")
Pobrane z wiadomości.o2.pl


2010-09-30 20:46:39 - admin

Content bottom background